Skip Navigation
 

regulamin

Ochrona danych osobowych

Sklep zapewnia ochronę wszystkich danych osobowych, jakie zostały pozyskane w wyniku prowadzonej działalności zgodnie z obowiązującym prawem (Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz jej późniejsze zmiany).
Sklep nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych Klientów. Dane osobowe wprowadzane podczas rejestracji konta i składania zamówienia są wykorzystywane jedynie w celu realizacji zamówień oraz usług. Każdemu Klientowi przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych ich modyfikacji lub usunięcia.

Oferta

Oferta Sklepu składa się z produktów i akcesoriów dopuszczonych do obrotu handlowego na terenie Unii Europejskiej.
Wszystkie ceny prezentowane w Sklepie zawierają podatek VAT i podane są w złotych polskich i obowiązują w momencie składania zamówienia.
Oferta prezentowana w sklepie jest stale dostępna, o wyjątkowych przypadkach braku towaru klient zostanie niezwłocznie poinformowany drogą telefoniczną lub elektroniczną. Oferta sklepu jest stale rozbudowywane zgodnie z zapotrzebowaniem zgłaszanym przez Klientów. Wszystkie użyte w serwisie nazwy produktów i marek, znaki graficzne są własnością firm i są prezentowane w celach informacyjnych. Opisy i zdjęcia produktów pochodzą od producentów lub zostały utworzone przez sklep i są prezentowane w celach informacyjnych. Kopiowanie zdjęć i opisów ze strony jest zabronione. Zdjęcia opakowań produktów w nielicznych przypadkach mogą różnić się od opakowania rzeczywistego ze względu na zmiany dokonane przez producentów. Oferty promocyjne występują w ograniczonej ilości, a ich realizacja następuje w kolejności zgłoszeń do wyczerpania zapasów. Sklep zastrzega sobie możliwość odmowy realizacji produktu promocyjnego w przypadku wyczerpania asortymentu, o czym zamawiający zostanie powiadomiony drogą mailową lub telefonicznie. Dokumentem potwierdzającym sprzedaż produktu jest paragon fiskalny lub faktura VAT w zależności od opcji wybranej przez Klienta.